Egészen a nyakunkon van már a következő fingerboardos rendezvény, ami a GoKer rendezésében, a Mammut I üzletházban lesz február első vasárnapján.
Akik izgalmukban átfutották a címet és csak kattintottak, azok biztos lemaradtak a kulcsszóról, ami a találkozó.
Ilyen ugyanis még nagyobb méretekben nem volt Magyarországon.
A második bajnokságon azt tapasztaltuk, hogy nagy igény van sűrűbb találkozókra, ahol csak egy kirakott asztalon szabadgyakorlás, közös trükktanulás folyna, ezért 7-én ez lesz a legfontosabb. Az egymás közötti spontán 'game of skate'-eken kívül nem lesz verseny, se nyeremény, a hangsúlyt a hangulatra és a kellemes fingerboardozásra tesszük.
A találkozót délelőtt 11-től délután 4-ig tartjuk az első GoKer-es bajnokság helyszínén. (Bejárattól 10 méterre, a GoKer üzlet alatt.)
Az összejövetel előtt-után nagy mennyiségű Berlinwood lap, Flatface G6-os kerékszet és pólók közül válogathattok!
Gyertek sokan!